ניהול מכירת הנכס בסטנדרט הגבוה ביותר! מדוע אתם צריכים לפנות לתיווך נכסים – הום סיטי נדל"ן ?

אז כמה באמת הנכס שלי שווה בשוק של היום ?

הרבה מוכרים נוטים לקבוע מחיר גבוה מדי ובכך להרתיע קונים פוטנציאלים או, לחילופין לבקש פחות ובכך פשוט לא לנצל את המיטב של מחיר הנכס. בתקופתנו מחירי הנדל"ן משתנים מעת לעת. הם עולים ויורדים משמעותית. הום סיטי נדל"ן שקיבל את הנכס לטיפולו הבלעדי, יעריך את שווי השוק הנוכחי של הנכס בכל רגע וישיג את העסקה הטובה ביותר במחיר הנכון.

יש לי באמת זמן להתעסק כל היום עם קונים פוטנציאלים?

 הום סיטי נדל"ן עובדת בשבילכם בזמן שאתם עובדים במשרה מלאה!

לצערנו כולנו אנשים עובדים במשרה מלאה. בעניין זה אתם בנחיתות משמעותית מבחינת זמן, לכן אמנת הום סיטי נדל"ן היינה לאתר קונים לנכס בכל שעות היממה יחד עם התחשבות בבעלי הנכס בזמן ובשעות שנוח להם להצגת הקונים הפוטנציאלים.  להום סיטי נדל"ן יש את הידע והניסיון במיון הפונים, כך שהום סיטי נדל"ן שואפת להתאים את הנכס לקונה הפוטנציאלי המתאים ביותר במינימום הזמן.

למה כל הזמן אני מקבל ביקורות מקונים פוטנציאלים?

כחלק מהתהליך אותו תעברו, ייתכן ויעלו לא פעם התנגדויות מטעם הקונה הפוטנציאלי לרכישת הנכס שלכם. הדבר נובע לרוב אך ורק משיקולי מו"מ עתידי מולכם. העצה של הום סיטי נדל"ן היינה לקבל את כל הביקורות ולהמשיך לחייך.  הקונה כדרך הטבע ירצה יותר בית במינמום כסף. הום סיטי נדל"ן יכול לקרב את הצדדים לעסקה.

לתת בלעדיות להום סיטי נדל"ן, מה זה אומר בעצם?

מסירת נכס לתיווך בלעדי פירושו שרק הום סיטי נדל"ן שקיבלה את הנכס לתיווך בלעדי מטפלת בנכס, זה אומר שלא המוכר ולא מתווך אחר רשאים לנהל מו"מ למכירת הנכס בתקופת הבלעדיות.

מהם התנאים למסירת הנכס בבלעדיות?

  1. חתימת המוכר על טופס הזמנת שירותי תיווך.
  2. חתימת המוכר על טופס בבלעדיות בו נקבעים תקופת ותנאי הבלעדיות.

חשוב לדעת! קבלת נכס לטיפול בלעדי הוא עניין רציני שמאחוריו מחויבות עמוקה של הום סיטי נדל"ן לעשות מאמץ מקצועי שיווקי לסייע למוכר להביא את הקונה המתאים ביותר לנכס.

במאמץ זה מושקעים בין השאר:

  1. מאות שעות עבודה
  2. הוצאות כספיות רבות.
  3. שימוש בסדרת עזרי מכירה שפותחו במיוחד למטרה זו.

לכן למוכר כדאי למסור את הנכס בבלעדיות וגם לתת לו את התקופה המינמלית (בין 4 ל 6 חודשים על פי סוג הנכס ונסיבות המכירה). הרווח כולו בכך שתוכל בעזרת הום סיטי נדל"ן על פי רוב למכור את הנכס במהירות המקסימלית ובמחיר ההוגן ביותר.

אנו כאן כדי לשרת את המטרה שלכם, מקסום מחיר הנכס!
להעביר את ניהול המכירה לידיים אחראיות, אמינות, מקצועיות ומנוסות.

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב