תיווך בגבעתיים

מעוניינים למכור נכס? מתלבטים מה לעשות?

 

ובכן, צוות המומחים של משרד הום סיטי נדל"ן יעניק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר אשר כוללת לא רק את מכירת הנכס, אלא גם ייעוץ כלכלי בכל הקשור למשכנתאות, מסים ומשפט, כל זאת על מנת שתוכלו להשלים את העסקה באופן הטוב ביותר, עם שימת דגש על יחס אישי, חשיבה מחוץ לקופסא ואמינות גבוהה.

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

אנו מזמינים אתכם, בעלי הנכסים המוצעים למכירה בגבעתיים, ליצור עמנו קשר, להיפגש ללא עלות או התחייבות, ולהתחיל את המסע לעסקת נדל"ן מוצלחת בשקט ובבטחה.

תיווך בגבעתיים- דווקא עכשיו יותר מתמיד

שוק הדיור בגבעתיים הוא שוק תוסס וחם מאוד, וזאת בשל העובדה כי מגורים בעיר הם המבוקשים ביותר בישראל, מזה שנים רבות. יחד עם זאת, במידה ויש ברשותכם נכס בבעלותכם, ישנה חשיבות רבה להתקשרות עם משרד תיווך בגבעתיים מקצועית אשר תדע להעניק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, החל משלב בדיקת שווי הנכס ועד למכירתו, תלוי בצרכים וברצונות שלכם.

למעשה, לאור העובדה כי שוק הנדל"ן הוא שוק פרוץ לחלוטין אשר אין בו פיקוח, ישנם לא מעט משרדי תיווך בגבעתיים אשר מעניקים שירות של מכירת דירה, אולם לצערנו רבים מבעלי הנכסים נתקלים ביחס לא נעים אשר הופך את התהליך למייגע ואף מתיש. לכן, ישנה חשיבות להתקשרות עם חברת תיווך בגבעתיים בעלת מוניטין אשר תדע לספק את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, כל זאת על מנת שתוכלו לקבל תמורה לכספכם כמו גם להיות בטוחים כי הנכס שלכם מנוהל באופן אפקטיבי ובשקיפות מלאה.

לכן, אם אתם שוקלים למכור את הנכס שלכם בעיר גבעתיים ומחפשים משרד נדל"ן מוביל בתחומו, אנו גאים להציג לכם את משרד הום סיטי נדל"ן אשר מעניק סטנדרט חדשני בכל הקשור לתיווך נדל"ן, תוך שימת דגש על התאמה אישית ומענה מקצועי המבוסס על שנים של ניסיון, כפי שנפרט כעת.

להום סיטי נדל"ן- תיווך גבעתיים מחלקת ניהול נכסים

שירות ניהול דירות בגבעתיים כולל את כל מה שנחוץ על מנת לנהל נכס נדל"ני-החל מרגע ההחלטה על ניהולה ועד לאיכלוסה. לאחרונה, ניהול נכסים בגבעתיים הפך לשירות הכרחי מבוקש. שירות זה מכיל היבטים רבים והוא כולל בתוכו שלל שירותים שהופכים את החיים לקלים הרבה יותר. לפרטים נוספים לחץ – ניהול נכסים בגבעתיים.

תיווך גבעת רמבם גבעתיים

השקעה בנדל"ן – היום יותר מתמיד

שוק הנדל"ן בגבעתיים כיום הוא אחד השווקים החזקים ביותר שקיימים, והשקעה בנדל"ן נחשבת להשקעות הבטוחות ביותר שיש כיום, ולכן יותר ויותר אנשים בוחרים להשקיע בנדל"ן – מה שהופך את שירות ניהול נכסים למבוקש יותר.

שיעור הדירות שנרכשו למטרת השקעה בגבעתיים הגיע בשנה שעברה ל-37%. מבחינת שיעורי העסקאות להשקעה העיר גבעתיים נמצאת בין המקומות הראשונים כעדיפות להשקעה.

לגבעתיים יש יתרונות רבים, שמושכים אליהן משקיעים. ראשית, יש משקיעים שרוכשים דירות עבור הילדים שלהם, ואף שלא מדובר בהשקעה למטרת השכרה או למכירה מהירה ברווח, זוהי עסקה שנחשבת להשקעה. על פי החישוב של רשות המסים, דירה מסווגת כדירה להשקעה כשמדובר בעסקה שהרוכש בה מחזיק בדירה נוספת.

"אין אלטרנטיבה אמיתית לכסף של המשקיעים. התשואה מהשקעה בנדל"ן היא 4%, וזו תשואה טובה ויפה יחסית למה שהם מקבלים בשוק ההון, כמו כן, יש הרבה סיבות מדוע המשקיעים מגיעים לגבעתיים. המחירים בעיר יציבים מאוד, ותמיד יש כאן ביקוש לשכירות ולקנייה. הסחירות של הדירה תמיד טובה. יהיה קל מאוד להשכיר או למכור דירה של 2–3 חדרים בכל רגע נתון – והמשקיע לא ייתקע איתה".

גבעתיים, שאין בה משכנות עוני נחשלות מאוכלסת ברובה באוכלוסייה ממעמד בינוני־גבוה. לכן, גם שוכרי הדירות הם בדרך כלל יציבים, משלמים בזמן ומשרים שקט וביטחון בקרב המשקיעים. "כשמסתכלים על השקעה, זה לא רק התשואה השנתית. צריך להביא בחשבון גם את עליית ערך הנכס. יש תשואה מיידית שהיא גבוהה משוק ההון ובסיכון נמוך, ונוסף על כך גם השוק עולה בסופו של דבר".

תיווך מנורה גבעתיים