תיווך בצפון הישן תל אביב

מתמחים במכירת נכסים בצפון תל אביב

ניהול ומכירה של נכס נדל"ן בעיר תל אביב – באמצעות משרד הום סיטי נדל"ן.

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

משרד התיווך הום סיטי נחשב מזה שנים רבות למשרד המוביל בכל הקשור לניהול ומכירה של נכסי נדל"ן בצפון תל אביב.  המשרד, אשר חרט על דגלו להעניק שירות מקצועי ומהימן מוכרת מאות נכסים מדי שנה, כאשר הדגש אשר ניתן הוא מתן עזרה ללקוח בכדי לתת לו את המענה המושלם המותאם לצרכיו, כפי שיעידו מאות הלקוחות אשר קיבלו שירות נדל"ן מקצועי אשר מותאם באופן אישי לצרכי הלקוח.

משרד תיווך בצפון הישן מעסיק עשרות מומחי נדל"ן אשר מעניקים ליווי החל משלב הערכת שווי הנכס בהתבסס על עסקאות קודמות, בדיקת כדאיות העסקה וכן תיאום מלא אשר נעשה בשקיפות לכל אורך התהליך, עד לשביעות רצונכם המלאה. בנוסף, החברה מתמחה בניהול נכסי נדל"ן אשר מתבצע 24/7, ולכן מדובר בשירות תיווך נדל"ן אשר יהפוך את חייכם לקלים יותר, כל זאת בזכות משרד מוביל אשר הוא בעל מוניטין של מעל לעשור בשוק הנדל"ן בעיר תל אביב.

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

איך נשווק את נכסך בצורה המקצועית ביותר?

הום סיטי נדל”ן יתכנן כיצד לפרסם ולחשוף את הנכס, וזאת על מנת לקבל את המחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר. ככל שיותר אנשים שיידעו שהנכס למכירה, ככה הסיכוי לקבל יותר ומהר יהיה גבוה יותר. זמן המכירה היום ארוך ולא מספיקה רק מודעה בעיתון או באינטרנט. כדי להגיע לקונים רציניים, רצוי להיעזר במתווך אחד רציני ומקצועי, יותר מ 70% מהקונים הרציניים פונים למשרדי תיווך ולא מחפשים לבד.

קביעת מחיר מקסימלי

אם נתמחר את הנכס שלך במחיר נמוך, אתה עלול להפסיד כסף, אך אם נתמחר אותו במחיר גבוה מדי, הנכס שלך עלול לא להימכר לעולם ולהבריח קונים פוטנציאלים!

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

תיווך בצפון הישן

הצפון הישן הוא שמו של אזור בתל-אביב אשר נבנה במהלך שנות ה-30 וה-40 מצפון לגרעין העיר ההיסטורית דאז. האזור נקרא בתקופה זו צפון העיר, והכינוי הצפון הישן בא להבדילו מאזור הצפון החדש שנבנה לאחר קום המדינה.

גבולות האזור הם פארק הירקון בצפון, רחוב ארלוזורוב בדרום, הים במערב ורחוב אבן גבירול במזרח. למרות צפיפות הבניה, המסבירה את מצוקת החניה באזור, כמות המסעדות, הברים, בתי הקפה, המשרדים, ומרכזי התרבות פחותה ביחס לאזור לב העיר של תל-אביב, ועל-כן אזור זה נחשב לפחות הומה.

לאזור הצפון הישן כמה אתרים חשובים: פארק הירקון עם המדשאות רחבות הידיים, גני המשחקים, מתקני הספורט, שבילי האופניים ונחל הירקון המהווה את הריאה הירוקה של תל-אביב; מתחם בזל שבמרכזו נמצא מתחם מסחרי-ציבורי סביב ככר “בוני העיר” עם בתי קפה, מאפיות, מסעדות וחנויות עיצוב ייחודיות; ונמל תל-אביב שבשנים האחרונות הפך לאחד ממרכזי התרבות והבילוי הגדולים בארץ.

הנמל נפתח רשמית ב-23 בפברואר 1938, האונייה האחרונה עגנה בנמל תל אביב ביום 25 באוקטובר 1965 עבודות הפריקה והטעינה הופסקו ב-3 בנובמבר 1965 הן בנמל תל אביב והן בנמל יפו, בעקבות פתיחתו של נמל אשדוד. אזור המעגן הישן משמש כיום כמרכז בילויים.

בשנת 2001 הכריזה חברת “אוצר מפעלי ים” על פרויקט שיקום נמל תל אביב. הכולל השקעה בשיקום המבנים ובשיקום התשתיות כחלק מהפכתו של הנמל למתחם תרבות בילוי ופנאי, הפתוח לציבור הרחב.

מטרתו העיקרית של הפרויקט הייתה שדרוג המרחב והנוף הציבורי, החזרת נמל תל אביב לידי הציבור והפיכתו למתחם תרבות, בילוי, פנאי, ספורט, מוזיקה, קניות, אוכל ויצירה.

במסגרת פרויקט שיקום הנמל הוכרזה תחרות אדריכלים במסגרתה הוצגו הצעות לפיתוח המרחב הציבורי בנמל. במסגרת התוכנית הזוכה, שהוצגה על ידי משרד מייזיליץ-כסיף אדריכלים בשיתוף עם אדריכלית גלילה יבין, נבנו טיילות עץ ייחודיות (בשטח כולל של למעלה מ- 20 אלף מ”ר), תוכננו פינות ישיבה והצללה ושוקמו שטחי החניה (כאשר אלה נבנו כך שיוכלו לארח שווקים וירידים).

בנמל פועלים למעלה מ-60 עסקים מתחומי האוכל, אופנה, בריאות ותקשורת, אולמות אירועים וכנסים, מועדונים וחנויות. בין העסקים הללו פעלה תחנת הרדיו האזורית “רדיו תל אביב”.

רחובות מרכזיים נוספים בצפון הישן הם רחוב סוקולוב, שדרות נורדאו, ז’בוטינסקי, צפון דיזנגוף, וצפון בן יהודה.

אנו כאן כדי לשרת את המטרה שלכם!

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב