תיווך רמת אביב תל אביב

משרד הום סיטי נדל"ן היינו משרד נדל"ן גדול אשר מעסיק עשרות מומחי נדל"ן אשר מעניקים ליווי החל משלב הערכת שווי הנכס בהתבסס על עסקאות קודמות, בדיקת כדאיות העסקה וכן תיאום מלא אשר נעשה בשקיפות לכל אורך התהליך, עד לשביעות רצונכם המלאה. בנוסף, החברה מתמחה בניהול נכסי נדל"ן אשר מתבצע 24/7, ולכן מדובר בשירות תיווך נדל"ן אשר יהפוך את חייכם לקלים יותר, כל זאת בזכות משרד מוביל אשר הוא בעל מוניטין של מעל לעשור בשוק הנדל"ן בעיר תל אביב.

מעוניינים למכור נכס? מתלבטים מה לעשות? ובכן, צוות המומחים של משרד הום סיטי נדל"ן- תיווך רמת אביב תל אביב יעניק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר אשר כוללת לא רק את מכירת הנכס, אלא גם ייעוץ כלכלי בכל הקשור למשכנתאות, מסים ומשפט. הום סיטי ידאג שתוכלו להשלים את העסקה באופן הטוב ביותר, עם שימת דגש על יחס אישי, חשיבה מחוץ לקופסא ואמינות גבוהה. 

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

אנו מזמינים אתכם, בעלי הנכסים המוצעים למכירה ברמת אביב בתל אביב, ליצור עמנו קשר, להיפגש ללא התחייבות לקבלת הערכת שווי הנכס, ולהתחיל את המסע לעסקת נדל"ן מוצלחת בשקט ובבטחה.

הום סיטי-תיווך ברמת אביב תל אביב, תעניק לכם מעטפת מקצועית לקראת מכירת הנכס, החל משלב בדיקת שווי הנכס ועד למכירתו, תלוי בצרכים וברצונות שלכם.

למעשה, לאור העובדה כי שוק הנדל"ן הוא שוק פרוץ לחלוטין אשר אין בו פיקוח, ישנם לא מעט משרדי תיווך בצפון תל אביב אשר מעניקים שירות של מכירת דירה, אולם לצערנו רבים מבעלי הנכסים נתקלים ביחס לא נעים אשר הופך את התהליך למייגע ואף מתיש. לכן, ישנה חשיבות להתקשרות עם חברת תיווך ברמת אביב בעלת מוניטין אשר תדע לספק את המעטפת המקצועית הטובה ביותר, כל זאת על מנת שתוכלו לקבל תמורה לכספכם כמו גם להיות בטוחים כי הנכס שלכם מנוהל באופן אפקטיבי ובשקיפות מלאה. לכן, אם אתם שוקלים למכור את הנכס שלכם בעיר תל אביב ומחפשים משרד נדל"ן מוביל בתחומו, אנו גאים להציג לכם את משרד הום סיטי נדל"ן אשר מעניק סטנדרט חדשני בכל הקשור לתיווך נדל"ן, תוך שימת דגש על התאמה אישית ומענה מקצועי המבוסס על שנים של ניסיון, כפי שנפרט כעת.

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב

השכונות

רמת אביב א'

רמת אביב "הירוקה" נוסדה בשנות ה-50 במסגרת "שיכון עממי", סגנון בנייה שהונהג אז ברחבי הארץ. ראש עיריית תל אביב דאז, חיים לבנון, דרש שבמקום ייבנו רק בתים צמוד קרקע, אולם ידה של שרת העבודה, גולדה מאיר, הייתה על העליונה ובמקום נבנו שיכונים[2]. השכונה תוכננה על ידי צוות אדריכלים שבראשו עמדו האדריכלים יצחק פרלשטיין ורוברט בנט. מרבית המבנים (כ־85%) עלו על הקרקע עד סוף שנות ה-60. אופי השכונה, בתים צמודי קרקע לצד בתים משותפים עד 4 קומות, טובלים בריאות ירוקות מטופחות.

בשכונה שלושה בתי ספר: אליאנס (כולל חט"ב אורנים), אילנות ואלומות, מתנ"ס רמת אביב וקן של השומר הצעיר.

בשכונה מתגוררים כ־8,500 נפש, כרבע מהם מבוגרים (בגילאי 65+) ורק 12.6% מתחת לגיל 14.

שטח השכונה הוא 864 דונם, מתוכם 381,751 מ"ר שטחים בנויים[דרוש מקור], ובהם 3,468 יחידות דיור. גבולות השכונה הם רחוב איינשטיין מצפון, רחוב חיים לבנון ממזרח ומדרום ודרך נמיר ממערב. בצידה הצפוני של השכונה שוכן קניון רמת אביב ובמרכזה מרכז ברודצקי.

גולדה מאיר גרה בשכונה זו בשנים 1959–1978. לאחר מותה ניטעה גינה קטנה ליד ביתה ונקראה על שמה.

רמת אביב ב'

בנייתה של שכונת נווה אביבים, הנמצאת מצפון לרמת אביב הירוקה, החלה בשנות ה-60 והואצה בשנות ה-70. תוכניתה העיקרית של השכונה בנויה מ-4 רחובות ראשיים (יהודה הנשיא, רב אשי, טאגור ואופנהיימר) הסוגרים על מרחב ציבורי רחב ידיים באופן משמעותי. מרחב זה כולל גינה שכונתית גדולה (גן יוסף פוליטי), מרכזים מסחריים, מוסדות חינוך ודת, ומרכז ספורט הכולל בריכת שחיה, מדשאות ומגרשי ספורט.

בשכונה שני בתי ספר, 'ניצנים' ו'ארזים', בית ספר לחינוך מיוחד 'יחדיו', שבט צופים בשם "שבט אביב" וסניף בני עקיבא "רמת אביב". בעבר היה בית ספר נוסף בשכונה, בית ספר אלונים. בשכונה נמצא מרכז קניות והסעדה "מרכז טאגור".

רמת אביב ג'

שכונת רמת אביב ג' החלה להיבנות במהלך שנות ה-70 של המאה ה-20 מצפון לנווה אביבים. השכונה התפתחה בשנות ה-80 וה-90 והייתה לשכונת יוקרה בעלת מוניטין ברמה הלאומית.

השכונה משתרעת על פני כ-1,100 דונם, והשטח הבנוי בה הוא כ-502 דונם, המחולקים למעט יותר מ-4,500 יחידות דיור. השכונה מונה למעלה מ-12,000 איש, מהם כ-7% מעל גיל 65 ואילו למעלה מ-24% מתחת לגיל 14 (נתוני שנת 2005).

בשכונה בית הספר רמת אביב ג', מרכז מסחרי גדול הנקרא ״שוסטר״ ושבט צופים הנקרא "שבט גימל".

רמת אביב החדשה

ראשיתה של רמת אביב החדשה התחיל ב־1996 ותהליך בנייתה ואיכלוסה מוצה עד תומו בראשית שנת 2016. השכונה מאופיינת בבתים משותפים ואין בה צמודי קרקע. בשכונה בית ספר יסודי, "אביב", והיא נשענת על מוסדות הבריאות והרווחה של שכונת למדורמת אביב ג' אך בשכונה נמצאים שני מרכזי קניות ובהם סופרמרקט, מספרות ומסעדות.

גבולות השכונה הם רחוב צבי פרופס מצפון, דרך נמיר ממזרח, שדרות לוי אשכול ממערב ורחוב איינשטיין מדרום.

אנו כאן כדי לשרת את המטרה שלכם!

תיווך רמת גן | תיווך גבעתיים | תיווך בתל אביב